Aster Crimson Brocade (x3)
Aster novi-belgii crimson brocade
Ga direct naar productinformatie
1 van 2
De 3 Aster Crimson Brocade: veelzijdige planten om je tuin mee in te richten!

Ontdek de 3 Asters grand d'automne Crimson Brocade en geef je tuin een oogverblindend accent bij het naderen van de herfst. Deze bladverliezende vaste planten vallen op door hun indrukwekkende hoogte tot 1,5 meter. Als je je tuin op verschillende manieren wilt inrichten, zijn ze veelzijdig. Bestel deze interessante soorten nu bij Bakker!

Winterharde planten voor koude klimaten

De 3 Aster Crimson Brocade zijn extreem winterharde planten. Ze zijn perfect voor regio's waar de winters streng kunnen zijn. Omdat ze temperaturen tot -15°C kunnen weerstaan, blijven ze kleur en schoonheid toevoegen aan je tuin, zelfs wanneer andere planten beginnen te verbleken. Door hun weerstand tegen koude klimaten zijn ze een waardevolle keuze voor tuiniers die het hele jaar door aantrekkelijke ruimtes willen creëren.

Bloei van de 3 Asters grand d'automne Crimson Brocade

Een van de meest interessante kenmerken van de 3 Asters grand d'automne Crimson Brocade is hun uitbundige bloei, die zich schitterend ontvouwt naarmate de herfst nadert. De prachtige karmijnrode bloemen vormen dichte trossen en zorgen voor een explosie van kleur in de tuin. Deze overvloed aan bloemen trekt ook bijen en vlinders aan en geeft de omgeving een levendig tintje. Deze plant verandert je tuin in een visueel extravaganza dat het herfstseizoen viert.

Optimale bloeiomstandigheden

Voor een weelderige, langdurige bloei van de 3 Asters grand d'automne Crimson Brocade raden de experts van Bakker je aan om ze op een zonnige tot halfschaduwrijke plek te planten. Ze hebben elke dag een paar uur directe zon nodig om volledig tot hun recht te komen. Ze kunnen echter ook gedeeltelijke schaduw verdragen, waardoor ze een flexibele optie zijn voor verschillende soorten tuinen. Plant ze in goed doorlatende, licht vruchtbare grond voor een gezonde groei en spectaculaire bloei.

Gemakkelijke verzorging

De 3 Asters grand d'automne Crimson Brocade vragen weinig onderhoud. Ze kunnen verzorgd worden door tuiniers van alle ervaringsniveaus. Door hun natuurlijke veerkracht en aanpassingsvermogen vragen ze weinig verzorging. Ze zijn een uitstekende plant voor mensen met een drukke agenda of die liever meer tijd besteden aan andere aspecten van hun tuin.

Voor een gezonde groei en uitbundige bloei raadt het Bakker team aan om deze planten regelmatig water te geven, vooral tijdens droge periodes. Geef echter niet te veel water, want te veel vocht kan de ontwikkeling van ziektes in de hand werken. Geef matig en regelmatig water, zorg ervoor dat de grond licht vochtig is, maar niet drassig. Dit is voldoende om aan de waterbehoefte van deze asters te voldoen.

De experts van Bakker raden ook aan om de plant elk jaar te snoeien om een betere vertakking en meer bloei te stimuleren. Dit doe je in het voorjaar, voordat de nieuwe scheuten beginnen te verschijnen. Knip de stengels selectief af om de groei van nieuwe takken te stimuleren, waardoor de plant er dichter en bossiger uitziet. Gebruik schoon, scherp gereedschap om het plantenweefsel niet te beschadigen.

Tot slot, voordat de eerste vorst komt, mulch je de basis van de plant met een dikke laag organische mulch om de wortels te beschermen tegen de intense kou. Dit helpt ook om het vocht in de grond vast te houden en voorkomt temperatuurschommelingen die de plant zouden kunnen beschadigen.

Aster Crimson Brocade (x3) Aster novi-belgii crimson brocade

Aster Crimson Brocade (x3)
Normale prijs €11,45
Aanbiedingsprijs €11,45 Normale prijs €11,45
Inclusief btw.
Op voorraad
Meer halen, minder betalen
Je bespaart 10%
Je bespaart 15%
Je bespaart 20%

Beveiligde betaling

Meer dan 75 jaar expertise

Klantenbeoordelingen ★★★★☆

Klantenservice tot uw dienst

Specificaties
Bloeiperiode Augustus - Oktober
Rood
Plaats: Volle zon
Plaats: Halfschaduw
Groeihoogte 100 cm
Translation missing: nl.products.accordions.specification-tab.use Enorm
Over dit product

Optimale bloeiomstandigheden

Gemakkelijke verzorging

Ref : 024442
Ref : 024442
meer...
bakker-trustedshops.png__PID:098e7931-bf31-457e-aba0-05aacc62a2f0
Trust ecommerce